Filmy ke stažení zdarma,seriály ke stažení zdarma,mp3 ke stažení zdarma,tapety ke stažení zdarma,3gp filmy ke stažení zdarma

Kalendář

Statistika

TOPlist

Počasí

Vtipy

SMS zdarma

ODESLAT SMS-ZDARMA

RSS

RSS

Torrent

No je to jednoduché postupujte takto:

1) Nejdřív musíte mít nějakej program přes kterej pak budete moc stahovat. zkuste třeba BitComet přez něj stahuju já. BitComet si můžete stáhnou zde .

2) Nainstaluj to. Zapni to. Ještě než začneš stahovat tak si nastav cestu kam se ti to bude ukládat.(možnosti - torrent - standartní cesta pro stahované na to klikni a pak si to nastav kam budeš chtít) .

3) Pak si vyber nějakej torrent třeba Matrix path of neo (ve hrách) cvakni na to a už dáš jenom sosni oběví se ti tabulka uložit, otevřít atd.. ( uložit dávej jenom když ten torrent chceš nějak uložit třeba do dokumentu jinak dávej zatim otevřít ) pak ti najede nějaká tabulka tam dáš OK a pak jen čekáš až se ti to stáhne. Někdy to trvá třeba i 3 dny to pak záleží jakou máš rychlost.

4) Až to budeš mít stáhlí tak to budeš mít uložený tam kdes sis to nastavil.

5) Otevři tu složku. Měl bys tam mít toho celkem hodně něco zazipovaný a něco ne. To celý označ (ctrl + a) pak na to cvakni pravým tlačítkem dej otevřít v programu tam vi zvol třeba winrar a pak si to někam rozbal. ( Někdy skoro vždycky než to začneš rozbalovat tak si musíš cvaknou na šipečku zpět ve winraru viděl všechny složky a pak už to stačí jen rozbalit)

6) No a pak kdes to rozbalil tak bys tam měl vidět 2 soubory s koncovkou mdf s mds nebo ještě jedno složku s rarem tu rozbal a měl bys tam vidět to samí. A tohle pak otevřeš v programu Daemon tools .

7) A pak už stačí to jen nainstalovat.